Financial Services

Turkey​

İşletmenizin Temel Bir Parçası

Esnek leasing paketlerimiz ve özelleştirilmiş sigorta çözümlerimiz ekipman yatırımınızı yapmanıza ve korumanıza yardımcı olur.

 

FİNANSAL KİRALAMA ÇÖZÜMLERİ

FİNANSAL KİRALAMA

Araç sahipliği için kolay bir yol

Makinenize düzenli ve öngörülebilir ödemelerle mi sahip olmak istiyorsunuz? Cevap taksitle satın alma. Makineniz bilançonuzda görünür. Son ödemenizi yaptığınızda da makine sizin olur. Ödemeler işletmenizin nakit akışına uyacak şekilde ayarlanabilir.

SİGORTA ÇÖZÜMLERİ

KASKO

Güvende hissedin

Kötü şansın işletmenize ağır zararlar vermesine izin vermeyin. Üçüncü bir şahıstan taleplerde bulunamayacağınız hasar, hırsızlık, yangın ve , kötü niyetli halk hareketleri ve terör zararları için birinci sınıf korumamızı edinin. İnşaat sektörünün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Tam olarak ihtiyaç duyduğunuz sigorta. Ne daha fazla. Ne daha az.

ÜÇÜNCÜ ŞAHİS MALİ SORUMLULUK

Korumanız olmalıdır

Sizin neden olabileceğiniz zararlardan diğerlerini korumak için bu sigortaya sahip olmak yasal bir zorunluluktur. Çünkü kazalar olur. Ancak bu tür kazalar olduğunda Üçüncü Şahıs Sorumluluk sigortamız sizi başkalarının hasar taleplerine karşı korur. İşletmeniz için tam korumayı almak için birleşik Kasko/TPL sigortasını isteyin.

 

EK SİGORTALAR

İhtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş

İşletmeniz için ek sigorta çözümleri serisi sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre sektör uzmanları tarafından geliştirilmişlerdir. Özelleştirilmiş bir sigorta çözümü için uzmanlarımızla iletişime geçin. Çünkü biz inşaat sektörünün tüm önemli noktalarını biliyoruz.

 

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Finansman ve sigorta uzmanlarımız kendilerini sizin için ellerinden geleni yapmaya ve tüm mevcut seçeneklere bakmaya adamıştır.