Financial Services

Turkey​

İşletmenizin Temel Bir Parçası

Esnek finansman paketlerimiz ve özelleştirilmiş sigorta çözümlerimiz ekipman yatırımınızı yapmanıza ve korumanıza yardımcı olur.

FİNANSMAN ÇÖZÜMLERİ

İlk günden itibaren araç sahipliği

Makinenize sahip olma. Ödemeleri yayma. Vergi avantajlarından faydalanma. Kredimiz tamamen bununla ilgilidir. Hem kredi hem de makine bilançonuzda görüntülenir. En iyi yanı ne mi? Sözleşme süresinin bitiminde, ödemesi tamamlanmış bir makineye sahip olursunuz.

 

SİGORTA ÇÖZÜMLERİ

KASKO

Güvende hissedin

Kötü şansın işletmenize ağır zararlar vermesine izin vermeyin. Üçüncü bir şahıstan taleplerde bulunamayacağınız hasar, hırsızlık, yangın ve , kötü niyetli halk hareketleri ve terör zararları için birinci sınıf korumamızı edinin. İnşaat sektörünün ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Tam olarak ihtiyaç duyduğunuz sigorta. Ne daha fazla. Ne daha az.

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS MALİ SORUMLULUK

Korumanız olmalıdır

Sizin neden olabileceğiniz zararlardan diğerlerini korumak için bu sigortaya sahip olmak yasal bir zorunluluktur. Çünkü kazalar olur. Ancak bu tür kazalar olduğunda Üçüncü Şahıs Sorumluluk sigortamız sizi başkalarının hasar taleplerine karşı korur. İşletmeniz için tam korumayı almak için birleşik Kasko/TPL sigortasını isteyin.

EK SİGORTALAR

İhtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş

İşletmeniz için ek sigorta çözümleri serisi sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre sektör uzmanları tarafından geliştirilmişlerdir. Özelleştirilmiş bir sigorta çözümü için uzmanlarımızla iletişime geçin. Çünkü biz inşaat sektörünün tüm önemli noktalarını biliyoruz.

Volvo Finansal Hizmetler vergi ve muhasebe danışmanlık hizmeti sağlamamaktadır. Müşteriler vergi ve muhasebe ile ilgili konularda, vergi ve muhasebe danışmanlarına başvurmaları gerekmektedir.

 

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Finansman ve sigorta uzmanlarımız kendilerini sizin için ellerinden geleni yapmaya ve tüm mevcut seçeneklere bakmaya adamıştır.